Söpe İnşaat İskele Kalıp Sistemleri

SÖPE İskele Kalıp Sistemleri olarak 2012 yılından itibaren hizmet vermeye devam ediyoruz. İskele kalıp sistemleri kullanım alanlarına göre çok fazla değişiklik göstermektedir. Ancak tüm değişik sistemlerin ortak özelliği son derece güvenli sistemler olmalarıdır. Bina yüzeyinde yanı dış bölgesinde yapılan akla gelebilecek tüm işlemelerde kullanılmaktadır. Özellikle de teknoloji ve bilimde ki gelişmeler ile beraber yapılacak işlememde çok büyük bir rahatlık sağlamakta ve güvenirliliği daha da arttırmaktadır.

 

İstanbul yapı inşaat alanında çalışan SÖPE İskele Kalıp Sistemleri olarak hizmet vermeye başladığımız tarihten itibaren ürünlerini belirli bir kalite ve güvenlik fonksiyonlarını sistemi belirlemiş ve bu sistemde üretim yapmaktayız. Ürettiğimiz kalıp sistemleri hızlı bir kuruluma sahip olduğu için yaptığınız işte size zamandan çok büyük bir tasarruf sağlayacaktır. Ayrıca ürettiğimiz malzeme ve üretim kalitesi açısından çok kaliteli üretilen ürünümüz uzun ömrü sayesinde ve kullanım açısından çok kolay ve hızlı şekilde olması sebebiyle yine bir tercih edilme sebebidir. Müşteri memnuniyetinin en üst seviyede olması için elimden geleni yapan usta çalışanlarımız farklı boyutlarda ve fonksiyonlarda kalıp sistemleri üretebilmektedir.

 

Üretim ve hizmet kalitemiz ile tanındığımız sektörümüzde istediğiniz şekillerde ve fonksiyonlarda kalıp sistemleri için bizi tercih edebilirsiniz. Siz müşterilerimizin memnuniyeti için yine en uygun fiyatlar ile hizmet vermeyi hedefleyen firmanız size bu hizmeti de sağlayacaktır.